RODZINA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Partnerzy

Firma Expert Krak jest wyłącznym dystrybutorem soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji w Polsce.

Zeiss

Pobierz katalog Zeiss

Praca

Expert Krak Sp. z o.o. działająca na zlecenie międzynarodowego koncernu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczno-Handlowy

Warszawa - Łódź

Opis stanowiska :

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie promocja soczewek kontaktowych wśród lekarzy okulistów i optyków w danym rejonie działania.

Wymagania:
  • Wykształcenie Wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do częstych Podróży służbowych
  • Doświadczenie w sektorze OTC
Oferujemy:
  • Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • system podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole.
Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: e-mail: expert@excitesun.com.pl
W temacie maila proszę wpisać IMIĘ NAZWISKO oraz WARSZAWA - ŁÓDŹ.
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)."

Home | Promocje | Oprawy Excite | Oprawy i okulary | Soczewki i płyny | Futerały | Kontakt